Otec

28. 09. 2009 | † 17. 11. 2010 | kód autora: MxW

Toto je pravdivý příběh mého otce, Roberta Akhuse.

   Robert Akhus se narodil do početné vážené kouzelnické rodiny. Byl třetím synem Angaldy a Petra Akhusových (před ním měli dva kluky, po něm ještě dvě dcery). Už odmalička byl jeho kouzelnický talent znát. Byl to veskrze roztomilý hošík. A tak mu rodiče kupovali první poslední. V důsledku toho byl sice trochu rozmazlený, ale z toho se vzpamatoval, když mu bylo 8.

   Ráno, v den jeho 8mých narozenin, zaútočila banda černokněžníků na jeho rodnou vesnici. Zabili mu tři tety, dvě babičky a jednoho dědečka. Spálili dům, ve kterém žil. Petr Angus sice po důkladné operaci kouzelnický souboj s několika černokněžníky naráz přežil, ale nadosmrti zůstal bez levé nohy.

   Byla to pro otce těžká rána. I v době, kdy dostal dopis z Bradavic z toho byl ještě smutný. Nicméně chodil do Nebelvíru a obvykle měl velmi dobré známky. Měl by je vždycky, kdyby tolik nelumpačil. Měl v sobě spoustu pokory, klidu, čestnosti atp. A navíc byl hezký. A tak se nejedné dívce líbil. A jednu si oblíbil taky..

   Ale nebyla to moje matka. Byla to mladá studentka Zmiozelu, Nathalie se jmenovala. Něco ho k ní hrozně přitahovalo, jenže ona byla zlá a hnusná ke všemu a ke všem - kromě mého otce. A tak Petra opouštěl jeden kamarád za druhým, protože  Nathalie byla fakt mrcha a společnost, kterou kolem sebe měla, byla nebelvírským odporná.

   Jednoho dne Nathalie něco hodně namíchlo, ale opravdu hodně, a poslala Petrovi lístek, že se sejdou v noci poblíž Bradaického hradu. Tam se ho pokusila zabít. Nikdo nikdy nezjistil proč, protože Petr v sebeobraně zabil ji. Z místa činu však utekl. Strašně se bál trestu.

   Podařilo se mu svůj hřích skrýt. Po dvou letech, v sedmém ročníku Bradavic, se seznámil s jedinou osobou, které o svém zločinu kdy řekl - s Alice Fimmiovou, mojí matkou.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.